Milí zamestnanci nemocníc, pani doktorky a ošetrovatelia, milé pani policajtky, ctení hasiči, vážení páni upratovači a pani údržbárky, sestry, sanitári, pracovníčky záchrannej služby,… poďte do bábkača!
My v 🔴 Bábkovom divadle Žilina si úprimne vážime vašu starostlivosť o všetky diváčky a divákov bez rozdielu. Preto sme si pre vás pripravili darček. ❤️ Darujeme vám voľné vstupy na naše predstavenia a to až do konca roka 2021. Otvárame pre vás až polovicu kapacity sály divadla!

➡️ Ak ste kompletne zaočkovaní a pracujete v strediskách zdravotnej starostlivosti; nemocniciach, domovoch sociálnych služieb, na policajných či požiarnych staniciach, vyhľadajte program divadla na webe bdz.sk alebo na sociálnych sieťach.

➡️ Vyberte si predstavenie, kontaktujte nás emailom na bdz@bdz.sk, alebo telefonicky na čísle +42141 5620315, uveďte kde a na akej pozícii pracujete, názov predstavenia, počet lístkov a navštívte nás. Samozrejme, nie osamote. Každá zamestnankyňa či zamestnanec dostane možnosť rezervácie dvoch voľných lístkov pre svoje deti.

➡️ Lístky vás budú čakať na pokladni divadla po predložení preukazu zamestnanca. Prichystajte si tiež doklad o kompletnom zaočkovaní. Deti do 12 rokov majú vstup do divadla povolený bez obmedzení!

Kiežby bola zdravotná situácia v krajine tak jednoduchá, ako uvedený postup. My a státisíce ďalších občanov vám vďačíme za prácu, ktorou prispievate k svetlejším zajtrajškom. Príďte si oddýchnuť k nám do bábkača, na Kuzmányho ulicu 6 v Žiline. Smiechu je u nás na rozdávanie. Tešíme sa na vaše návštevy a prajeme veľa pekných dní.

Do skorého videnia 😉

Bábkové divadlo Žilina si vyhradzuje právo na zmenu programu a pravidiel vstupu.