Milí naši diváci,

aj vo februári s nami zažijete výnimočné chvíle.

V nedeľu 4. 2. 2024 o 16:00 hod na Vás a Vaše ratolesti od 7 rokov čaká polárne dobrodružstvo pod názvom A ako Antarktída. Spoznajte s našimi štyrmi bádateľkami čarovný svetadiel plný tučniakov a sladkých lievancov!

Ďalšie dve nedele (11. a 18. 2. 2024) budú o 16:00 hod patriť Trafenej husi, ktorá nemá priateľov, je možno trochu smutná, a to pravé šťastie stretne, keď ho najmenej čaká… Odporúčame všetkým deťom od 6 rokov.

Pre mladých a dospelých divákov sme pripravili svetoznámy bestseller od Markusa Zsusaka o tom, ako sa z dievčaťa stáva profesionálna zlodejka kníh a tým aj nepriateľka tretej ríše. Oceňovanú Zlodejku kníh v podaní hosťujúceho Nového divadla si v piatok 16. 2. 2024 o 19:00 hod rozhodne nemôžete nechať ujsť!

Poslednú februárovú nedeľu – 25. 2. 2024 o 16:00 hod – sme si pre Vás pripravili skutočnú lahôdku. Oprášili sme pre Vás magické predstavenie Peter Pan, ktorý žil vo fantastickej Krajine – Nekrajine a tvrdohlavo odmietal vyrásť. Na slobodný let pozývame všetky deti od 3 rokov.

PS: V sobotu 24. 2. 2024 na Vás opäť čaká tvorivé dopoludnie s hercami BDŽ – Sobotné divadlenie. Tentokrát na tému krásnej rozprávky o Šípkovej Ruženke. Tak nezaspite, začíname o 10:00 hod.

PS1: A prosím nezabudnite, na Sobotné divadlenie je potrebné sa registrovať čo najskôr, kapacita je obmedzená. Viac na www.bdz.sk.

Dovidenia v divadle – v Bábkovom divadle Žilina!

 

Mgr. art. Petra Tvrdá, dramaturgička BDŽ