Vážené diváčky, vážení diváci,
venujte prosím pozornosť nasledujúcemu oznamu.
V záujme ochrany vás i našich zamestnankýň a zamestnancov, pristupujeme k nasledujúcim opatreniam. Pripomíname a zdôrazňujeme vám, že ich obsah slúži na ochranu zdravia a umožňuje trvalý chod prevádzky Bábkového divadla Žilina. Opatrenia budú zavádzané podľa vývoja epidemiologickej situácie v jednotlivých okresoch Slovenskej republiky. Odporúčame vám preto, aby ste pred návštevou nášho bábkača, ale aj iného kultúrneho priestoru, brali do úvahy aktuálny stav okresu.
? ? ➡️ režim OTP
Ak sa žilinský okres nachádza v zelenej či oranžovej farbe, do divadla budú môcť vstúpiť osoby, ktoré sú ✅ plne očkované, ✅ testované (od odberu PCR 72 hodín, Ag 48 hodín), alebo ochorenie COVID-19 prekonali ✅ za ostatných 180 dní.
? a horšie ➡️ režim KZ
Ak sa žilinský okres dostane do červenej, neskôr bordovej či čiernej farby, do divadla umožníme vstup iba ✅ kompletne očkovaným návštevníčkam a návštevníkom. Pod “kompletne zaočkovanou osobou” sa pre potreby Covid Automatu myslia osoby, ktoré sú 14 dní po druhej dávke dvoj-dávkovej vakcíny, alebo 21 dní po jednodávkovej vakcíne alebo 14 dní po akejkoľvek dávke ak osoba prekonala ochorenie COVID-19 za ostatných 180 dní. Naďalej samozrejme platí povinnosť dodržiavania hygienických opatrení.
❗Zároveň platí, že deti do 12 rokov ✅ môžu navštíviť predstavenia Bábkového divadla Žilina bez obmedzení, avšak s rúškom či respirátorom.❗
Prosíme vás, aby ste pred nepravdivými mýtmi uprednostnili príbehy v našom bábkači. Je v nich dostatok myšlienok, ktoré povznášajú a kultivujú ľudského ducha. ?
Ďakujeme.
Tešíme sa na vás v Bábkovom divadle Žilina!